👏 „Dziewczynka krasnoludka otrzymała nowe ciało i nowe życie, gdy lekarze przeprowadzili operację wydłużenia kończyny!“ 😲

Młody Chandler Crews z Teksasu pokonał przeszkody, by mieć szczęśliwe i znaczące życie. Chandler urodziła się z achondroplazją, rodzajem karłowatości, która sprawiała trudności od najmłodszych lat. Chandler walczyła z chorobą pomimo miłującej rodziny, zwłaszcza gdy zaczęła chodzić do szkoły. Doświadczała samotności i wstydu z powodu szyderstw i kpiny ze strony kolegów z klasy. Chandler tłumiła swój cierpienie z troski o rodzinę.


Gdy Chandler miała szesnaście lat, miała silne pragnienie. Chciała wziąć udział w balu maturalnym razem z przyjaciółmi, aby móc podzielić się radością z okazji zamiast jedynie być widzem. Jednak jej wzrost, wynoszący zaledwie 3 stopy i 10 cali, nadal był dużą przeszkodą.

Prowadzona przez to pragnienie, Chandler odważnie rozmawiała z rodziną o operacji wydłużenia kończyn. Ta skomplikowana procedura miała poprawić jej wzrost, ale wiązała się z dużymi ryzykami i długim okresem rekonwalescencji. Matka Chandler, która zawsze była przy niej, pomogła jej w poszukiwaniu szpitali specjalizujących się w wydłużaniu kończyn. W wyniku swoich poszukiwań natrafili na znanego dr. Seana Standarda i Międzynarodowe Centrum Wydłużania Kończyn (ICLL). Chandler dostrzegła iskrę nadziei, ponieważ była zaznajomiona z pracą dr. Standarda.

Dzięki procedurze kończyny Chandler zostały wydłużone o aż 13 cali. Jednak droga do powrotu do zdrowia była trudna, bolesna i wymagała rehabilitacji. Niemniej jednak Chandler nie ustawała w wysiłkach, ponieważ motywowała ją myśl o życiu bez ograniczeń.

Kiedy opuściła szpital, Chandler wyglądała i czuła się zupełnie zmieniona. Mogła teraz wreszcie mieć życie „normalne”, o jakim zawsze marzyła. Ukończyła z wyróżnieniem dzięki swojej doskonałej pracy naukowej. Taniec, który kiedyś wydawał się niemożliwym hobby, stał się radosną aktywnością.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: