😍„Jak wygląda aktorka, która zmasakrowała swoją postać Pepper w American Horror Story w prawdziwym życiu?” 😲

Jedną z najbardziej pamiętnych postaci z „American Horror Story” jest Pepper, o szeroko otwartych oczach, niewinnej, mikrocefalicznej postaci. Pozwólcie, że przedstawię wam Naomi Grossman, aktorkę, która lubi ożywiać dziwaczne postacie.

Chociaż Grossman miała krótki występ w „The Secret of Father Dowling” na początku swojej kariery oraz powracającą rolę cheerleaderki w „Sabrina the Teenage Witch”, Pepper stanowił zupełnie inne wyzwanie. Grossman codziennie stawała się zupełnie inną osobą, nawet od swojego ojca, ze względu na złożony makijaż, który sam w sobie zajmował trzy godziny.

Niewielki wzrost Grossman zwiększył podatność Pepper. By wykazać swoje zaangażowanie, nawet ogoliła sobie głowę na potrzeby roli. Kiedyś powiedziała: „Włosy to tylko włosy; odrastają”. Ta rola mogła mnie popchnąć na nowe wyżyny. Grossman zaryzykowała i się opłaciło. Pepper przyniosła jej ogromną uwagę. Pomimo dziwnego wyglądu Pepper, na żywo była komplementowana ze względu na swoje piękno.

Dla Grossman naturalne jest wyrażanie piękna. Dzięki „American Horror Story” ma platformę do wykazania swojego aktorstwa i umiejętności transformacji. Podczas gdy wiele aktorek stawia na piękno na ekranie, Grossman cieszyła się szansą bycia inną. „Pracuję, by dążyć do czegoś większego, czasami nieosiągalnego” – powiedziała. Oznacza to akceptację nieoczekiwanych, trudnych i obcych ról.

Choć Pepper była może najważniejszą rolą Grossman, jej kariera sięga znacznie poza Briarcliff Manor. Grała w kilku filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Good Girls”, „Hell Next Door”, „The Observer” i „Painkiller”. Oprócz bycia multitalentem, Grossman napisała, wyprodukowała i wystąpiła w solowych przedstawieniach, takich jak „Carnival Knowledge: Love, Lust, and Other Human Oddities” i „Girl in the Argentine Landscape”. Pierwsze z nich było nominowane do nagrody LA Weekly Magazine Theatre Award.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: