😲„Dlaczego ta posiadłość jest opuszczona i jakie dziwne rzeczy zostały w niej znalezione?”🤔

Dwóch eksploratorów miejskich weszło do opuszczonej posiadłości o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych, która była urządzona w luksusowe przedmioty. BigBankz i Jeremy Abbott zbadali dom rzekomo nawiedzony, mający 10 sypialni i 11 łazienek, na kamerze. „Mężczyzna, który zbudował tę posiadłość, był bardzo utalentowany, ukończył jedną z najlepszych szkół medycznych w kraju.” „Został chirurgiem, ojcem czworga dzieci, a nawet rekreacyjnym pilotem” – powiedział Abbott, znany również jako JeremyXplores. Ze względu na szacunek dla ich prywatności, zachował tożsamość rodziny i lokalizację megaposiadłości w tajemnicy.


Dalej wspomniał, że w 2006 roku jednostka rzekomo zarządzała pobliskimi placówkami opieki zdrowotnej i wydała 10,5 miliona dolarów na stworzenie raju dla swojej rodziny. Jednakże wydaje się, że ojciec i jeden z synów zginęli w wypadku samolotowym, gdy dom wciąż był w budowie. Jego żona i trójka pozostałych dzieci pozostały w biedzie, ponieważ nie wydaje się, żeby zapłacił składkę ubezpieczeniową na życie, zanim zmarł.

YouTuberzy twierdzą, że rodzina została zmuszona do opuszczenia posiadłości, ponieważ mogli sobie pozwolić jedynie na zapłacenie 50 000 dolarów miesięcznie wobec 8-milionowego długu. BigBankz twierdzi, że dom był własnością „obcokrajowca” do 2015 roku, gdy rzekomo wrócił do swojego kraju i przestał płacić podatki od nieruchomości. Abbott powiedział, że posiadłość, która miała garaż na cztery samochody, windę, bibliotekę z mahoniu, bar z mahoniu, basen kryty i kompleks sportowy na zewnątrz, została opuszczona wraz ze skarzonymi przedmiotami. Były tam Mercedes-Benz, Land Rover i Volkswagen Beetle. W salonie znajdowało się skromnie udekorowane „przynajmniej 12-stopowe” choinki, a w lodówce puste butelki po wodzie. Eksploratorzy przypuszczali, że bezdomna osoba „uciekła przez okno”, gdy tam przybyli.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: