„George i Amal Clooney pożegnali swoją ukochaną rodzinna posiadłość w Berkshire, Anglia, którą kupili za 13 milionów dolarów! Ale dlaczego?” 😟

Potężna para George’a i Amal Clooneyów niedawno przyciągnęła uwagę swoim szybkim myśleniem. Para, która znana jest z miłości do historycznych i malowniczych budynków, pożegnała się ze swoją ukochaną rodzinna posiadłością w Berkshire, Anglia. Krótko po ich wystawnej ceremonii ślubnej na Riwierze Wenecji we wrześniu 2014 roku, para Clooneyów z dwójką dzieci zakupiła willę z listy Grade II.

Z ponad 25 milionami dolarów zainwestowanymi w remonty, ta posiadłość z XVII wieku o powierzchni 11 000 stóp kwadratowych została przekształcona w okazałą, nowoczesną rezydencję. Wśród jej atrakcji znajduje się basen o długości 60 stóp z zadaszonym tarasem i jacuzzi, kort tenisowy z Astro-Turfem oraz starannie zaplanowany ogród z sosnami.

Ze względu na bliskość rzeki Tamizy, posiadłość była podatna na zalanie nawet pomimo podejmowanych starań w celu zachowania izolacji, co wymagało dodatkowych 60 000 dolarów na środki zapobiegawcze przed powodzią. Clooneyowie zdecydowali się na przeprowadzkę z powodu poważnych problemów z wodą, które nasiliły się wskutek niekorzystnych warunków pogodowych w Wielkiej Brytanii.

Mimo naturalnego piękna miejsca, sąsiedzi potwierdzali, że para rzadko przebywała na posesji ze względu na wodę sięgającą nawet do czterech stóp w tylnym ogrodzie. Nowy dom Clooneyów, ogromne winnice w Prowansji, oferuje ukojenie od surowej brytyjskiej pogody.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: