„Jestem osobą niebinarną, która nie jest pewna, czy jest chłopcem czy dziewczynką: 😱Jak wygląda córka Stinga?”

Eliot Sumner, niebinarne dziecko piosenkarza Stinga, robi karierę w sztuce. Eliot jest najmłodszym spośród sześciorga dzieci Stinga, urodził się w Pizie we Włoszech. Kiedyś nie chodziło tylko o muzykę. Ambicją dzieciństwa Eliota było zostanie szefem kuchni. Ale kiedy w wieku zaledwie czterech lat otrzymał swoją pierwszą gitarę, muzyka go znalazła. Ich miłość do muzyki została zapłonęła wtedy, a oni stali się multiinstrumentalistami. Eliot, który chciał wypracować swoją tożsamość, zdecydował się wydać swój debiutancki album „The Constant” w wieku 19 lat, pod pseudonimem I Blame Coco. Tym krokiem chciał wyjść z cienia swojego znanego ojca i udowodnić swoją wartość.

Umiejętności Eliota są widoczne w jego pracy. W wieku piętnastu lat zacząłem komponować piosenki, a „The Constant” spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyki. Następnie pojawiły się duże kontrakty studyjne i współpraca z znanymi muzykami, takimi jak Robyn i Pete Doherty. Eliot pokazał swoją elastyczność i miłość do muzyki elektronicznej, eksplorując scenę techno pod pseudonimem DJ Vaal między wydaniem nowych utworów. Po wydaniu albumu „Information” w 2016 roku zaczął używać swojego prawdziwego imienia, Eliot Sumner. Eliot jest zdeterminowany, aby być docenianym za swoje artystyczne osiągnięcia, nawet jeśli przyznaje, że nieunikniony jest cień jego znanych rodziców.

Eliot eksperymentował również z aktorstwem poza muzyką, pojawiając się w cameo w filmach takich jak „Stardust” i „With You and Without You”. Ich najnowszym przedsięwzięciem jest główna rola w serialu telewizyjnym „Ripley”, który jest adaptacją słynnego thrillera psychologicznego autorstwa Patricii Highsmith.

Dodatkowo, Eliot jest szczery co do swojej preferencji seksualnej. Eliot, który ujawnił się jako lesbijka w 2015 roku, podkreśla wartość bycia wiernym sobie i cieszenia się życiem na własnych warunkach. Choć wcześniejsze związki Eliota ze społeczną postacią Frankie Herbert i modelką Lucy Von Alten przyciągnęły pewną uwagę publiczną, wciąż koncentrują się na swoich działaniach artystycznych.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: