„Wnętrze domu Toma Sellecka, gdzie on i jego rodzina prowadzą odosobnione życie od 1988 roku.” 😲

W Hollywood Tom Selleck jest być może jednym z najbardziej ukochanych aktorów. Przez lata przedstawiał różnorodne osobowości, zyskując szacunek wielu Amerykanów.

Aktor prowadzi szczęśliwe życie i większość czasu spędza w swoim stałym domu. Tom Selleck od ponad trzydziestu lat mieszka na ranczu w Kalifornii. Jak mówią on i jego małżonka, życie na ranczu sprawia, że ​​jest stosunkowo spokojny.

Selleck został oskarżony o kradzież wody przez Calleguas Municipal Water District. Mówiono, że używał dużego samochodu przypominającego cysternę, aby dojechać do hydrantu i pobrać wodę do swojego domu. Dwanaście podróży zostało udokumentowanych przez około dwa lata.

Oprócz niepewności, czy były jeszcze jakieś podróże, które zostały przeoczone, nie było pewności, ile wody zostało zabrane. Dwóch ostatecznych zakazów ze strony władz pod koniec 2013 roku rzekomo zostało zignorowanych przez artystów, którzy nadal brali wodę.

Aktor został zmuszony do zapłacenia 21 000 dolarów, aby pokryć koszty prywatnego śledztwa przeciwko niemu, oraz dodatkowej kwoty na pokrycie kosztów szkód. Jego także zabroniono korzystania z Calleguas Municipal Water District do celów osobistych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: