😲„Para była zdziwiona, gdy ich bagaż przekroczył dozwoloną wagę na lotnisku! Co było w środku, o czym nie mieli pojęcia?” 😅

Pewna para z USA, Jared i Christy, była na lotnisku pod koniec września, kończąc procedurę odprawy na lot. Mieli zamiar wybrać się do Las Vegas na kilka dni odpoczynku. Ale gdy stanęli przed niespodzianką przy stanowisku odprawy, ich plany nabrały nieoczekiwanego obrotu.

Kiedy Jared i Christy położyli swój bagaż na wadze, byli zszokowani widząc, że waży więcej niż zamierzali. Upewnili się, że ich torba mieści się w dozwolonym limicie wagowym przed wyjściem z domu, więc to było nieoczekiwane. Byli przerażeni, gdy otworzyli bagaż i zobaczyli w nim swojego ukochanego psa, Icky’ego, który podróżował jako niechciany pasażer.

„Kiedy przygotowujesz się do długo oczekiwanych wakacji, tylko po to, aby otworzyć walizkę na lotnisku i znaleźć w niej psa”, powiedział Jared, „to dość niespodziewany zwrot akcji.” Znany z miłości do ukrywania się w małych miejscach, Icky wcisnął się do walizki przed podróżą bez wiedzy swoich właścicieli.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: