„Znany milioner kucharz udostępnił stare zdjęcie siebie, na którym był nie do poznania!” 😮🧐

Ostatnio mężczyzna opublikował stare zdjęcia siebie na Instagramie, na których wyglądał zupełnie niepoznawalnie, zastanawiając się nad swoim życiem przed sławą. Nusret zyskał sławę nie tylko dzięki swoim umiejętnościom kulinarnym, ale także dzięki unikalnemu sposobowi prezentacji dań mięsnych, który wyróżnił go spośród innych szefów kuchni na całym świecie.

Mimo że teraz odniósł sukces, Nusret Gökçe miał wiele trudności na swojej drodze do uznania. Ze względu na trudności finansowe zmuszony był opuścić szkołę i zacząć pracować w młodym wieku, aby wspierać rodzinę.

Swoje umiejętności przygotowywania mięsa rozwijał pracując jako pomocnik kucharza w restauracji, gdy miał czternaście lat. W wieku dwudziestu siedmiu lat otworzył swój pierwszy mały grill, który mieścił tylko kilku klientów.

„Nawet po napotkaniu trudności, takich jak brak akceptacji do szkolenia w Stanach Zjednoczonych, nieustannie dążyłem do doskonalenia swojej umiejętności w przygotowywaniu mięsa,” wspomina. „W końcu ta wytrwałość pomogła mi stać się jednym z najlepszych w branży.”


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: