😍 „Odkryj wspaniałą posiadłość Kevina Costnera w Kolorado — wygląda jak raj! Jak wysoko musi to być?” 😮

Kevin Costner, znany ze swoich aktorskich umiejętności oraz hitowego serialu Yellowstone, realizuje swoje marzenie posiadania znacznej, 160-akrowej posiadłości w pobliżu Aspen w Kolorado. W tej wymarzonej posiadłości znajdują się trzy oddzielne domy: główny dom, uroczy dom nad jeziorem oraz wygodny dom nad rzeką.


Poza budynkami, ta oszałamiająca posiadłość jest jeszcze bardziej zachwycająca; to raj wyposażony w boisko do baseballa, ekscytujący stok saneczkowy, lodowisko na mroźne wycieczki oraz kilka jacuzzi dla maksymalnej relaksacji. Szerokie widoki na Kontynentalny Dział dodają jeszcze więcej uroku temu schronieniu.

To ranczo to doskonała opcja na niezapomnianą podróż dla nawet 27 gości, i można je wynająć za 36 000 dolarów za noc. Przeglądając te olśniewające zdjęcia, będziesz mógł docenić atrakcyjną fasadę głównego domu, przytulną atmosferę głównej kuchni, komfort głównej sypialni, piękno domu nad jeziorem oraz zapierające dech w piersiach widoki na posiadłość nad rzeką.

Nie wspominając o udogodnieniach rekreacyjnych na boisku baseballowym. Mottier, agent nieruchomości, który wystawił dom na sprzedaż, mówi, że to fascynujące i spokojne miejsce z niesamowitym uczuciem, którego trudno opisać słowami bez osobistego doświadczenia.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: