😲 „Kobieta ważąca 1000 funtów podzieliła się zdjęciami swojej przemiany, i ludzie są zszokowani, jak bardzo teraz wygląda inaczej!” 😱

Amy Slaton, która stała się znana dzięki udziałowi w programie „1000-lb Sisters”, przeszła niesamowitą podróż odchudzania, którą jej fani wspierali niezmiernie. Dawniej ważąca 406 funtów, pragnienie zostania matką odegrało kluczową rolę w jej transformacji. Po konsultacji z chirurgiem, Dr. Charlesem Procterem Jr., Amy rozpoczęła reżim treningowy i dietetyczny, który pomógł jej stracić znaczną ilość wagi. Amy ważyła 282 funtów. Ze względu na utratę wagi Amy mogła poddać się operacji bypassu żołądka, co było kluczową decyzją, ponieważ ona i jej mąż planowali powiększyć rodzinę. W listopadzie 2020 roku Amy radośnie przywitała na świecie swojego pierwszego syna, Cage’a.

Przebieg ciąży Amy był udany, a w premierze drugiego sezonu programu w styczniu 2022 roku ujawniła, że jest ponownie w ciąży. Teraz, gdy ma dwóch synów, Amy jest zadowolona ze swojej rodziny i dumna matka. Amy niedawno udostępniła wideo na TikToku i Instagramie, prezentując swoje niesamowite umiejętności taneczne w popularnym trendzie TikToka „Here Kitty Kitty”.

Kiedy Amy i jej przyjaciel Nick pokazywali swoją niesamowitą utratę wagi i zdolności taneczne, publiczność oszalała. Napłynęły pozytywne komentarze, chwalące Amy za jej oszałamiający wygląd i inspirując ją do trzymania się diety. Ponieważ podziwiają jej poświęcenie i wytrwałość, fani znajdują zachętę w jej transformacji.

Amy nadal skupia się na wychowywaniu dzieci i dbaniu o siebie, akceptując pozytywne zmiany w swoim życiu. Jest inspiracją dla wielu, ponieważ jej życie jest opowieścią o zdrowiu i przemianie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: