„Dom na kółkach! 😍 Darmowy stary dom został naprawiony przez parę, aby stać się ich wymarzonym domem.” 😲

Zakup domu marzeń jest powszechnym celem ludzi, ponieważ symbolizuje on sukces i pracę. Wyobraź sobie zdobycie swojego wymarzonego domu za darmo. Julie i Eddie Flores z Kansas otrzymali darmowy, historyczny holenderski dom kolonialny w Lincoln, co było dla nich przełomowym wydarzeniem. Para z trójką dzieci początkowo nie miała planów przeprowadzki. Jednak podczas odwiedzin miejsca urodzenia Julie, odkryli opuszczoną rezydencję holenderską, której zniszczona fasada skrywała cenne tajemnice. Para, widząc tę nieruchomość jako swoje przyszłe miejsce zamieszkania, zachwyciła się jej możliwościami.

Negatywnym aspektem? Dom musiałby zostać przeniesiony w ciągu roku lub rozebrany. Fundacja Lincoln County Hospital & Healthcare zaoferowała dom za darmo pod warunkiem, że nowy właściciel zgodzi się go przenieść. Użytkownicy mediów społecznościowych szybko rozpowszechnili informacje o „darmowym domu”, co doprowadziło do wyboru aplikantów przez lokalny komitet. Eddie i Julie zdecydowali się złożyć wniosek, spełniając kryteria określone przez komitet, które obejmowały obietnicę zachowania lincolnowskiego domu i wykorzystanie go jako domu rodzinnego.

Razem podjęli się projektu odnowienia domu. Zamieszczali aktualizacje dotyczące swojej podróży w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi wysiłkami i zaskakującymi odkryciami, jakie dokonali podczas procesu renowacji.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: