Jak teraz wyglądają trzy wnuczki Elvisa Presleya? 💔 Wdowa legendarnego piosenkarza nigdy nie wyszła ponownie za mąż!

Po ich rozwodzie i po śmierci Elvisa Presleya, życie Priscilli Presley wyszło na jaw za sprawą kontrowersyjnej nowej książki Sofii Coppoli „Priscilla: Elvis i ja”. Priscilla i Elvis dzielili bliską przyjaźń, która przynosiła jej zarówno radość, jak i smutek, nawet po sześciu latach małżeństwa.

Priscilla przekształciła się z naiwnej żony w latach 60. w pomyślną przedsiębiorczynię branży rozrywkowej po ich rozwodzie. Priscilla, która jest wdzięczna za szanse, jakie dał jej Elvis, niedawno wykorzystała film, aby podzielić się swoją historią z szeroką publicznością. Elvis zaczął spotykać się z Priscillą, gdy miała 14 lat, a ich relacja zbliżyła się, gdy był stacjonowany w Niemczech.

Priscilla, która kochała charyzmę i poczucie humoru Elvisa, ostatecznie dostosowała się do jego żądań dotyczących jej zachowania i wyglądu, co przyniosło jej przydomek „lalka Elvisa”. Pomimo wyzwań, jakie stawiała przed nimi relacja — włączając w to cudzołóstwo Elvisa — pozostali razem aż do rozwodu w 1973 roku.

Po tym Priscilla przeszła dramatyczną transformację zarówno wyglądu, jak i kariery, podejmując się aktorstwa i biznesu. Po przedwczesnej śmierci Elvisa Presleya w 1977 roku Priscilla przysięgła, że nigdy więcej nie wyjdzie za mąż. Pomimo tego, udało jej się nawiązać przyjaźnie, a ostatecznie tragiczne wydarzenie skłoniło ją do podtrzymywania dziedzictwa Elvisa.

Priscilla musiała także zmierzyć się z konsekwencjami nieudanej procedury kosmetycznej w 2003 roku. Pomimo wyzwań jest oddana swojej rodzinie i utrzymywaniu dziedzictwa Elvisa, aby zapewnić, że jego pamięć będzie żyć dalej.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: