„Kiedy Morgan Freeman wreszcie wyjaśni, dlaczego nosi złote kolczyki, wyjaśnienie jest mniej jasne, niż mogłoby się wydawać.” 🤔

Kiedy Morgan Freeman w końcu wyjaśnił, dlaczego nosi złote kolczyki, wyjaśnienie jest mniej jasne, niż mogłoby się wydawać. Aktor z „Skazanego na Shawshank” odgrywał wiele różnych ról przez lata, ale jedną rzecz, którą zauważyli fani, jest to, że zawsze nosi swoje charakterystyczne złote kolczyki. Z pewnością zdajesz sobie sprawę z złotych kolczyków Morgana Freemana, jeśli go lubisz. Ironicznie, nie ma powodu, aby ich nie sprzedawał.

Źródła twierdzą, że od młodego wieku Freeman nosi je przez wszystkie wzloty i upadki swojej długiej i uznanej kariery. Pomimo że jest jedną z najbardziej znanych osobistości na świecie, Freeman musiał pokonać wiele przeszkód, aby odnieść sukces, przynajmniej w swojej dziedzinie. W przeciwieństwie do większości dzisiejszych męskich gwiazd filmowych, Freeman nie zaczynał swojej kariery jako młody człowiek ani nawet jako dziecko. Raczej, aktor musiał czekać na swoją szansę, aż był starszy niż pięćdziesiąt lat.

Doświadczony aktor konsekwentnie nosił ten sam zestaw złotych kolczyków, mimo to. Ostatecznie podał swoim zwolennikom wyjaśnienie swojej decyzji noszenia kolczyków, umieszczając na Instagramie: „Te kolczyki”. Jestem o nie pytały cały czas.

Żeby być szczerym, jedyną rzeczą, która jest warta posiadania, jest wystarczająco dużo pieniędzy, aby ktoś mógł mi kupić trumnę w przypadku, gdybym umarł w nieznanym miejscu. Noszę je, a tak samo robią marynarze z tego powodu. Powiedział, że myślał, że to jest seksowne. Później dowiedział się, że marynarze nosiliby złote kolczyki, aby pomóc w pokryciu kosztów swojego pogrzebu, gdyby umarli w odległym miejscu.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: