„Po remontach Susan Boyle, która nadal mieszka w domu swojego dzieciństwa, zaprasza nas do środka. Przeczytaj wrażliwą historię!” 😯

Ponad 10 lat temu, podczas trzeciego sezonu programu „Britain’s Got Talent”, Susan Boyle zadebiutowała na scenie i natychmiast zdobyła serca miłośników muzyki na całym świecie. Miliony ludzi oglądały nagranie jej pierwszego przesłuchania, podczas którego nieśmiało i skromnie stanęła przed Simonem Cowellem, by oczarować wszystkich swoim wykonaniem utworu „I Dreamed a Dream” z musicalu „Les Misérables”. Sprzedaż albumów pomogła jej zarobić miliony dolarów, gdy jej popularność wzrastała.

Ścieżka kariery piosenkarki nie zawsze była usłana różami; jej życie miłosne od dawna było obiektem plotek i podejrzeń. Jej niesamowite przesłuchanie przyciągnęło uwagę na skalę globalną. Jej historia nadal inspiruje miliony ludzi do dziś. Boyle zauważyła: „Kiedyś byłem pewnego rodzaju obserwatorem, spoglądającym na świat z zewnątrz”, po czym dodaje, „Ale teraz, kiedy jestem członkiem tego świata, zaakceptuję go, pomimo tego, jak przerażający może być.” W swoim pierwszym roku jako gwiazda zarobiła 6,8 miliona dolarów.

Zachowała swoją sławę i stała się trzecim artystą, który w ciągu jednego roku zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii, po wydaniu swojego drugiego albumu studyjnego. Ta cicha i skromna 47-letnia Szkotka nagle stała się sławna na całym świecie i zgromadziła miliard dolarów. Pomimo swojego statusu multimilionerki i powszechnego uznania jako artystka, Susan Boyle zawsze zachowała swoją integralność, życzliwość i pokorę.

W przeciwieństwie do wielu innych celebrytów, nigdy nie obnosiła się ze swoim bogactwem; skromna piosenkarka nadal mieszka w swoim rodzinnym domu w Blackburn, w Szkocji. Dom ten kupiła w 2010 roku. Wróciła do swojego domu dzieciństwa, czteropokojowego byłego domu komunalnego w Blackburn, w Szkocji, zakupiła go i przekształciła w wymarzony dom, zamiast kupować posiadłość w Beverly Hills lub robić cokolwiek innego. Oprowadza po swoim świeżo odnowionym domu, w którym mieszkała przez poprzednie 60 lat, zaczynając od pięknego nowego pokoju z fortepianem, który jest pierwszym pomieszczeniem, które widzisz wchodząc do jej domu. Kuchnia po remoncie była mała i nieinspirująca, a Susan mówiła, że była niebezpieczna, ponieważ w środku znajdował się stół obok piekarnika.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: