😕„Po pomalowaniu całego swojego domu na jaskrawo różowy, facet ma konflikt i nieporozumienie z sąsiadami.” 😳

Każdy właściciel domu obawia się, że będzie miał kłopoty z nowymi sąsiadami. Ale co jeśli, po przeprowadzce, twój sąsiad zrobił tyle remontów w swoim domu, że stało się to niemożliwe do zniesienia?

Mężczyzna, który pomalował swój dom na jaskrawo różowy odcień przypominający Pepto-Bismol, rozwścieczył mieszkańców przedmieścia Austin w Teksasie i sprawia im kłopoty. Ich celem jest zachowanie ładnego wyglądu domów i przeznaczanie pieniędzy na udogodnienia, które mieszkańcy uznają za przydatne. Emilio Rodriguez, mieszkaniec Pflugerville w Teksasie, postanowił kupić swój dom pomimo braku organizacji właścicieli domów (HOA).

To oznaczało, że w końcu mógł zrealizować długo skrywane marzenie, aby pomalować wszystko na różowo – decyzja, która irytuje jego sąsiadów. Emilio zauważył: „Nie jestem pewien, dlaczego ludzie to uważają za zgrzyt. Uwielbiam ten dom.” Dom był pierwotnie beżowy, gdy Emilio go kupił, ale teraz różowy stał się jego ulubionym kolorem, i planuje pomalować w nim jeszcze więcej różowego Pepto-Bismol. Jest zadowolony z różowego.

Różowy dom rozwścieczył jego sąsiadów, którzy obawiają się, że może to obniżyć wartość nieruchomości w okolicy.

Ale według Emilio, który po wypadku samochodowym i licznych problemach zdrowotnych jest przykuty do wózka inwalidzkiego, jest zadowolony z koloru swojego domu. Twierdzi, że kolor ten także pomaga zachować „dziwactwo” Austin.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: