😲 „To cud! 💫 W środku nocy życie noworodka zostało uratowane przez troskliwego psa.” 😍

Rodzina Robinsonów zakupiła odległy dom, by zacząć tam hodowlę. Pani Robinson urodziła swoje drugie dziecko, chłopca, w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Zaraz po przeprowadzce do nowego domu zaczęli urządzać pokój dla dziecka, przygotowując się na przyjście nowego członka rodziny. Robinsonowie byli zapalonymi miłośnikami zwierząt, a ponieważ ich wynajmujący zabronił posiadania psa, teraz pragnęli mieć przynajmniej jednego szczeniaka. Dwaj współmałżonkowie zabrali swoje 6-letnie dziecko, Matiasa, do schroniska dla zwierząt, gdzie dokonali wyboru swojego czworonożnego przyjaciela. Miejscowi obywatelom zależało, aby pies dorastał z dziećmi z gospodarstwa i był nienaganny. Po obejrzeniu wybiegów i wysłuchaniu przejmujących historii kilku psów, byli w kropce, co do wyboru szczeniaka.

Na koniec wizyty pożegnali się z 4-letnim pitbullem Bensonem. Stał on z tyłu, z opuszczoną głową i ogonem między nogami, jakby stracił całe zaufanie do ludzkości. Benson miał bardzo trudne życie, jak powiedzieli wolontariusze ze schroniska dla zwierząt rodzinie Robinsonów, gdy zostali zapytani o jego przeszłość. Został porzucony na ulicach, dopóki wolontariusze go nie znaleźli, po tym jak był wykorzystywany w walkach psów. Po pewnym czasie w schronisku para zaadoptowała Bensona, ale został on z powrotem oddany do schroniska po zaledwie dwóch tygodniach z powodu agresywnego zachowania wobec właścicieli.

W pośpiechu został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie lekarze szybko rozpoczęli resuscytację. Lekarz powiedział rodzicom, że gdyby niemowlę pozostało w zatrzymaniu krążenia oddechowego i sercowego przez ponad trzydzieści minut, zginęłoby. Benson stał się znany za to, że udowodnił, iż nic nie dzieje się przypadkowo. Rodzina Robinsonów oszczędziła Bensona, psa, któremu nikt nie dał szansy, a on ostatecznie uratował ich dziecko.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: