„Córka Toma Cruise’a i Katie Holmes świętowała swoje osiemnaste urodziny i opublikowała zupełnie nowe zdjęcia z tej okazji!” 😍😲

Nie widząc swojego ojca, gwiazdora Toma Cruise’a, od lat, Suri Cruise świętowała swoje osiemnaste urodziny w Nowym Jorku. Suri, przypominająca swoją matkę, Katie Holmes, miała na sobie luźny burgundowy sweter, niebieskie dżinsy i jeansową kurtkę na ręce. Stylizacja była bardzo lat 90. Suri świętowała ze swoją matką, Katie, która była poza miastem w pracy, gdyż razem kupiły kwiaty w pobliskim sklepie.

Od dwunastu lat istnieje wiele spekulacji na temat relacji Suriego z jego ojcem, Tomem Cruisem, wyznawcą Kościoła Scjentologicznego. Tom był prawie nieobecny w jego życiu od czasu rozwodu z Katie Holmes, więc świętowanie jego osiemnastych urodzin bez niego pokazuje, jak krucha jest ich relacja.

W trakcie procesu rozwodowego Toma i Katie, komunikacja między ojcem a córką stawała się coraz bardziej napięta, a od tego czasu praktycznie się zatrzymała. Teraz, gdy Suri jest pełnoletnia, mówi się, że sama wybiera swoją drogę do przodu. Wybór oddalenia się od ojca to jedno z takich decyzji.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: