„Niezwykła historia zamożnego biznesmena i bezdomnej kobiety! 😲 Pewnego dnia był zszokowany, gdy dowiedział się, jak naprawdę ta kobieta wydawała otrzymywane datki.” 🤔

Greg Smith, główny twórca Hybrid Athletes w Orlando, na Florydzie, często spotykał na ulicach swojej społeczności ludzi bezdomnych, błagających o pomoc. Choć codziennie wyglądał na dobrze ubranego profesjonalistę w swoim garniturze, głębokie wrażenie na nim zrobiła Aimee Jo, bezdomna kobieta.

Zamiast prosić o pieniądze, Aimee Jo przywitała Smitha ciepło i prostą modlitwą o miły dzień i błogosławieństwo. Smith i Aimee Jo stali się przyjaciółmi dzięki swojemu przypadkowemu spotkaniu, co skutkowało częstymi lunchami we wtorki. Ale co w sercu?

Smith mówił na swojej stronie na Facebooku o wytrwałości i determinacji Aimee Jo, aby nauczyć się czytać, pomimo przeciwności losu. Ona stawia edukację ponad potrzebami, wykorzystując swoje finanse, aby uczęszczać do bibliotek i czytać literaturę. Jej wytrwałość zainspirowała Smitha, który postawił sobie za cel pomóc jej nauczyć się czytać. Biorąc pod uwagę swoje wychowanie i pozycję, Smith czuł się zobowiązany do wspierania celów Aimee Jo. Teraz, gdy Smith uczy ją czytać, spędzają razem wtorki czytając książki wypożyczone z biblioteki.

Smith chciał zachęcić ludzi do pomagania potrzebującym, nie chwaląc się swoimi czynami ani nie sprawiając, by ludzie współczuli Aimee Jo. Zachęca innych do zidentyfikowania Aimee Jo w swoim życiu i udzielenia pomocy, nawet jeśli polega to tylko na uprzejmym „cześć”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: