„On jest lepszy bez nich! 😍 24-letni ojciec, który ma kilka tatuaży na całym ciele, podejmuje decyzję o ich usunięciu dla swojego dziecka.” 😮

Ethan Modboy Bramble jest jednym z najbardziej znanych blogerów w Australii. Z jego ciałem w 95% pokrytym tatuażami, przyciętym językiem, przyciętymi uszami, czarnymi oczami, rozszerzonymi nozdrzami, zszytym pępkiem i wydłużonymi nozdrzami, ten 24-letni mężczyzna rzuca się w oczy na ulicy.

 

Młody człowiek wydaje się nie mieć zamiaru zatrzymywać się, jeśli chodzi o zmianę swojego wyglądu; jego pomysłowość wydaje się nieograniczona, a możliwości współczesnej chirurgii kosmetycznej wydają się nieograniczone. Ale nagle, jeden mały krok zmienił całe spojrzenie mężczyzny: Ethan i jego żona powitali córkę do swojej rodziny.

Bloger został zaskoczony wyglądem dziedziczki i postanowił użyć wszystkich swoich zasobów, aby przywrócić swoje ciało do dawnej postaci, nawet kosztem drogich eksperymentów i wielu godzin cierpienia. Decyzja została podjęta po tym, jak młody ojciec dokonał krytycznej oceny swojego wyglądu. Specjaliści od usuwania tatuaży teraz widzą znanego Australijczyka, ale za każdym razem, gdy go widzą, na jego ciele jest coraz więcej obszarów jasnej skóry. Być może w miarę jak córka będzie dorastać, oddany ojciec będzie mógł uchwycić unikalny wygląd dziecka tylko na zdjęciu. Jakie są twoje myśli na temat kochającego aktu ojca? Czy podjął właściwą decyzję dla swojej córki?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: