„Paris Hilton chroni swojego syna przed nękaniem w internecie. 😤 Ludzie piszą negatywne komentarze o tym fajnym dziecku! 😥”

Paris Hilton, ukochana celebrytka, niedawno udostępniła zdjęcie swojego 8-miesięcznego syna, Phoenixa Barrona, na mediach społecznościowych i wyraziła swoje zmartwienie i irytację z powodu obraźliwych komentarzy, jakie otrzymała. Hilton i jej małżonek, Carter Reum, z radością podzielili się zdjęciem pierwszej wizyty ich dziecka w zatłoczonej metropolii Nowego Jorku w poście.

Niestety, niektórzy zareagowali negatywnie na zdjęcie, krytykując wygląd Phoenixa. W reakcji na nieustające krytyki, Hilton zaciekle broniła swojego dziecka, stwierdzając, że jest po prostu „o dużym mózgu” i „całkowicie zdrowy”. Czuła się zobowiązana do dalszego zajęcia się sprawą i wyrażenia swojego głębokiego niezadowolenia na Instagram Stories.

Bycie w centrum uwagi przyciąga komentarze ze wszystkich stron, ale Hilton uważa, że zranienie dziecka lub kogokolwiek innego jest całkowicie „nie do zaakceptowania” i bolesne. Hilton kontynuowała, opisując swoje dziecko jako „całkowicie zdrowe, urocze i anielskie”, wyrażając swoje głębokie dumę i miłość do niego. Jej syn Phoenix jest jej „największym błogosławieństwem”, a bycie matką spełnia marzenie, które zawsze miała. Codzienny czas spędzany z Phoenixem stanowi potężne przypomnienie tego, co naprawdę ma znaczenie w życiu: niewinny, czysty duch, który daje niekończącą się radość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: