😃 „Dla legendy Hollywood Gene’a Hackmana, który ma już 93 lata, wiek to tylko liczba. On czuje się jakby miał 18 lat!” 😍

Co za niesamowita genetyka! Znany aktor Gene Hackman, który wystąpił w uwielbianych filmach takich jak „The Conversation” i „The French Connection”, nadal zachowuje się młodziej niż jego lata. W wieku dziewięćdziesięciu trzech lat, Hackman wciąż pełen energii i cieszy się życiem w pełni. Czy opiekuje się swoją farmą, czy je w lokalnej restauracji Wendy’s, prezentuje relacyjny, autentyczny wizerunek, który przemawia do wszystkich grup wiekowych. Pomimo bycia jednym z największych aktorów w Hollywood, Hackman wybrał życie ciche i odosobnione w Santa Fe, w Nowym Meksyku, przez długi czas. Znajduje ukojenie w spokoju swojej farmy, z dala od blasku i blichtru Hollywood, razem ze swoją utalentowaną pianistką żoną, Betsy Arakawa.

Spojrzenia na życie osobiste Hackmana są jeszcze bardziej intrygujące, ponieważ rzadko udziela on wywiadów. W jednym z rzadkich wywiadów przeprowadzonych pod koniec 2021 roku, Hackman opowiadał o swojej niesamowitej karierze i 50. rocznicy premiery swojego przełomowego filmu, „The French Connection”. Chociaż ten film zdecydowanie ugruntował jego karierę i przyniósł mu pierwszego Oscara dla najlepszego aktora, Hackman przyznał, że rzadko kiedy ogląda swoje filmy ponownie. Konkretnie nie widział „The French Connection” od jego premiery pięćdziesiąt lat temu. Cieszy mnie przeczytanie jego unikalnej perspektywy jako aktora, wspominając swoje najbardziej pamiętne role.

Poza swoimi niezwykłymi umiejętnościami aktorskimi, Hackman to wieloaspektowa osoba. Jest znakomitym architektem i projektantem, który stworzył ponad 10 wspaniałych domów. Jeden z jego architektonicznych cudów został przedstawiony w Architectural Digest, dowodząc jego kreatywnego zmysłu.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: