😲 „Dorosły wnuk księżnej Hanoweru Grace Kelly jest uderzająco podobny do swojej babci. 😍 Jest doskonały!”

Księżniczka Monako i światowo znana artystka. Dobrze znany wnuk Grace Kelly, dorosły człowiek, który dobrze przypomina swoją znaną babcię. Niemniej jednak, w trakcie sześcioletniej kariery średnia hollywoodzka gwiazda lat 50. zrobiła wiele wystąpień w wielu filmach. W wieku dwudziestu lat Grace Kelly rozpoczęła karierę aktorską w teatrach w Nowym Jorku. Obecnie uważana jest za jedną z najbardziej poszukiwanych gwiazd Hollywood. W samym sercu Złotego Wieku Telewizji natychmiast rozpoczęła intensywną karierę w telewizji.

Spośród wszystkich aktorek tamtego okresu Grace Kelly była najpiękniejsza, inteligentna i pełna wdzięku. Aktorka urodzona w Filadelfii, uosabiająca elegancję i wdzięk, zagrała w wielu filmach. Jeden z nich, „Mogambo”, był przygodowym romansowym filmem z udziałem Clarka Gable’a i Avey Gardner, za który Gardner otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Nagrodę zdobyła za swoją rolę w „Mogambo”, jednej z jej wielu ról filmowych.

Zamiast tego poświęciła swój czas na działalność charytatywną i została matką trojga dzieci: Karoliny, Księżnej Stéphanie, Księcia Monako Alberta II i Księżnej Hanoweru. Niestety, Grace Kelly zmarła w wypadku po udarze i utracie kontroli nad swoim samochodem. Stefania, najmłodsza córka matki, miała siedemnaście lat, gdy na szczęście była jeszcze przy życiu i była w samochodzie z nią. Kelly zmarła w wieku 52 lat.

Wspólnie, jej trójka potomków wydała jedenaścioro potomstwa, którzy wszyscy wydają się odziedziczyć po niej swoją wytworną i pełną wdzięku babcię. Dwudziestoczteroletnia Camille Gottlieb jest jednym z jej najmłodszych wnuków. Jest córką Księżnej Stefani Monako, najmłodszej córki Grace Kelly i Jeana-Raymonda Gottlieba.

Mieszkanka Monako ma dwóch starszych przyrodnich rodzeństwo, najbardziej do niej podobnych do jej olśniewającej babci, Pauline Ducruet.

Niemniej jednak, niebieskie przejmujące oczy Camille, blond włosy i czerwona szminka wyraźnie łączą ją z jej babcią.

Czasopismo „Town & Country” twierdzi, że ponieważ imię jej ojca było przez pewien czas tajemnicą, a jej rodzice nie byli zamężni, gdy się urodziła, nie kwalifikuje się do rządzenia Monakijskim księstwem. Z ponad 95 000 obserwujących na Instagramie Camille często udostępnia selfie, na których przypomina swoją znaną babcię.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: