Co zmieniło jego zdanie? 🤨 Na początku Gere odmówił występu w filmie „Pretty Woman”, ale gdy Roberts powiedziała tylko trzy słowa, zdecydował się zagrać tę rolę! 😲

Na początku, Gere odmówił występu w „Pretty Woman”, ale gdy Roberts powiedziała tylko trzy słowa, zdecydował się zagrać tę rolę! Wielu użytkowników internetu od lat uważało, że Julia Roberts i Richard Gere byli idealnymi wyborami do obsady „Pretty Woman”. Wielu sądzi, że ich kreacje postaci były tak przekonujące, że żadni inni aktorzy nie mogliby ich zastąpić. Jednak do 2015 roku bardzo niewielu ludzi było świadomych, że Richard Gere początkowo niechętnie zgodził się wziąć udział w filmie. W końcu to Julia Roberts przekonała go.

W wywiadzie ujawniono, że twórca filmu przedstawił dwóch głównych bohaterów w taki sposób, aby zagwarantować między nimi chemię. Julia podała Richardowi Gere’owi serwetkę z prośbą „Proszę powiedzieć tak!”, gdy rozmawiał z reżyserem przez telefon. Gere przyjął rolę, poruszony tym gestem.

Fani filmu zalewali obszar komentarzy komplementami zarówno dla samego filmu, jak i jego gwiazd. Chwalili chemię między Gerem i Roberts oraz podkreślali, jak film nadal jest ponadczasowym arcydziełem. Wielu widzów uważało, że film jest klasyką w kategorii rozrywki o pozytywnym przesłaniu i wspominali, że oglądali go wielokrotnie.

Odpowiedź subskrybentów podkreśla, jak „Pretty Woman” i uwielbiana obsada wciąż zachwycają ludzi na całym świecie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: