„Miłość nie potrzebuje żadnego wieku! 💞 Para z różnicą wieku 60 lat marzy o posiadaniu dziecka!” 😲

W 2019 roku, gdy Miracli pracowała w pralni, miała nieoczekiwane spotkanie z Charlesem, mężczyzną, którego z radością nazwała swoim dziadkiem ze względu na wiek. Dwa miesiące po ich pierwszym spotkaniu, Charles wręczył Miracli notatkę, w której prosił o jej numer telefonu razem z jego praniem. Jego optymizm i nieustające komplementy wzbudziły zainteresowanie Miracli, więc zaakceptowała, rozpoczynając to, co wielu uważało za nietypowy romans.

Gdy Miracli dowiedziała się prawdy o wieku Charlesa, nie mogła już powstrzymać się od zakochania się w swoim srebrnowłosym wielbicielu. Dziadek Miracli, który jest 13 lat młodszy od Charlesa, oraz jej 42-letnia matka zaakceptowali tę relację pomimo różnicy wieku.

Miracli zwróciła się do swojego ojca o wsparcie i poprosiła, aby eskortował ją do ołtarza. Z jego zgodą para zapięła na stałe węzeł, uznając swój ślub za najszczęśliwszy dzień życia Miracli.

Charles, 85 lat, i Miracli, 24 lata, nie mają jeszcze dzieci; dlatego Miracli z ogromnym zapałem pragnie podarować swojemu partnerowi dar rodzicielstwa.

Mimo dwóch nieudanych prób zapłodnienia in vitro i daremnego wysiłku w spontanicznym poczęciu, Miracli zachowuje optymizm, wierząc w wyższą siłę i wyrażając wdzięczność za spotkanie „najlepszego mężczyzny na świecie”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: