PRAWIE 30 LAT RAZEM. JAK WYGLĄDA DZIŚ ŻONA JOHN’A TRAVOLTY

Jeśli się nad tym zastanowić, życie znanych aktorów jest dość skomplikowane. Trzeba regularnie unikać dziennikarzy, którzy szukają podwójnych znaczeń w każdym słowie czy czynie, a także te wieczne zdjęcia i konieczność podróżowania z jednego miasta do drugiego co jakiś czas… Z tego powodu wiele par się rozstało.

Ale to nie jest reguła, to po prostu dość typowa sytuacja. Niektóre pary celebrytów wciąż utrzymują swoje związki. Wybitnym przykładem są znany żartowniś Ryan Reynolds i jego żona, a także John Travolta i jego żona, Kelly Preston.

Kelly mówi, że pierwszy raz zobaczyła Travoltę na plakacie Grease w kinie w swojej okolicy. Natychmiast się w nim zakochała. Kiedy obejrzała film, zrozumiała, że wyjdzie za tego mężczyznę za mąż, co powiedziała wszystkim, których znała. Wtedy Preston miała zaledwie 16 lat, więc nikt nie brał jej słów poważnie.

W 1990 roku przyszli małżonkowie faktycznie rozpoczęli związek. Fani Johna oczekiwali jaskrawych konfliktów. To była dziwna para: dziewczyna próbująca dostać się do Hollywood i aktor na końcu swojej kariery, znany z miłości do miłości. I zaskoczyli wszystkich wokół.

John i Kelly poznali się już w 1987 roku, ale wtedy była ona zamężna. Niestety, w tamtym momencie mogli mieć tylko przyjaźń. Ale trzy lata później aktorzy znaleźli się w tym samym hotelu, mimo że brali udział w różnych projektach. Małżeństwo Preston wtedy już się rozpadło.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: