„To naprawdę zabawne! 🤣 W viralowym wideo z tańcem, Kevin Bacon i jego córka robią prawdziwe szaleństwo.”

Wiele rzeczy przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o Kevinie Baconie. Jest to znana osoba, a jego długoletnie partnerstwo z Kyra Sedgwick jest powszechnie znane. Nie możemy jednak zapomnieć o jego niesamowitych umiejętnościach tanecznych. Jego droga do sławy rozpoczęła się w latach 80. wraz z premierą filmu „Flashdance”. Jeśli mieliście szczęście obejrzeć „Flashdance” w kinach, prawdopodobnie rozpoznacie kilka klasycznych kroków tanecznych, które Kevin Bacon zaprezentował. A co więcej? Nadal jest w formie! Pokazuje swoje umiejętności raz jeszcze w ostatnio popularnym wideo tanecznym, ale tym razem dołączyła do niego jego córka.

Kevin Bacon rozmawiał o swoim dziecku i teraz wiralowym wideo na TikToku podczas wywiadu z Jimmy’m Fallonem w programie The Tonight Show. Ćwiczyli i doskonalili układ taneczny przez godziny. Obydwoje bardzo ciężko pracowali, choć Kevin żartował, że jego córka Sosie nauczyła się go w pięć minut. Aby pomóc im doskonalić taniec, Sosie nawet pokazywała swojemu tacie inne filmy na TikToku. „Ostatnim razem, kiedy tak ciężko pracowałem nad tańcem, było właśnie wtedy, kiedy poprosiłeś mnie, żebym przyszedł i zrekonstruował taniec z „Footloose” w tym programie,” żartował Kevin z Fallonem w swoim charakterystycznym humorystycznym stylu.

Ich pracowitość opłaciła się, a wynik jest po prostu znakomity. W powszechnie udostępnionym wideo z tańcem „Made You Look”, Kevin i Sosie można zobaczyć, jak doskonale tańczą razem. Oczywista miłość i energia, jaką ojciec i córka wkładają w swoje wykonanie, dodaje do wyjątkowości tego wszystkiego. Oprócz inspiracji ze względu na jego udany związek z Kyra Sedgwick, Kevin Bacon stanowi przykład oddanego i troskliwego ojca. Naprawdę godne podziwu jest to, ile pracy wkłada w to, by sprawić swojej córce radość. Fantastyczna robota, Kevin!

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: