😫 „Nasza ukochana aktorka z filmu „Czarodziejki” teraz jest nie do poznania! 💔 Nie można patrzeć na jej zdjęcia bez łez!”

Okazało się, że gwiazda ma nieoperacyjny guz mózgu. Aktorka, która zdobyła sławę jako Prue w serialu telewizyjnym „Czarodziejki”, od ośmiu lat zmaga się z okropną chorobą. W czerwcu 2023 roku Shannen Doherty ujawniła, że ​​rak przeniósł się do nieoperacyjnej fazy i dotarł do mózgu. Pomimo tego nie poddaje się i wierzy, że wyzdrowieje.

„Walczę o swoje życie cały czas”. Podczas spotkania z okazji reunii „Beverly Hills 90210”, gwiazda stwierdziła w niedawnym wywiadzie, że „Myślę, że radzę sobie fantastycznie”.

W 2015 roku Shannen otrzymała diagnozę raka piersi. Stan okazał się poważniejszy niż pierwotnie sądzono, jak wykazało leczenie. Do 2017 roku aktorka powiedziała, że ​​jest w remisji.

Po ukrywaniu swojej choroby przez pewien czas, w 2020 roku zaskoczyła swoich fanów, ogłaszając, że rak powrócił i jest już w czwartym stadium. Życie Doherty jest testowane również w inny sposób. Ona i jej małżonek, z którym była zamężna od jedenastu lat, rozstali się w kwietniu 2023 roku.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: