😫 „To trudny czas dla Kelly Clarkson. 💔 To, co jej się przytrafiło, jest naprawdę straszne.”

Obsada z filmu „John Wick 4” pojawiła się w programie „The Kelly Clarkson Show” przed odcinkiem, który został nagrany przed śmiercią Lance’a Reddicka, protagonista filmu. Wykonawcy wkroczyli na scenę z ciężkimi emocjami. Reddick, który zmarł w wieku 60 lat z przyczyn naturalnych, został wspomniany przez użytkowników mediów społecznościowych.

Krytycy oklaskiwali występy Reddicka i wyrażali współczucie dla niego. W pierwszym filmie „John Wick” zagrał Charona, konserwatora nowojorskiego hotelu. Dodatkowo pojawił się w serialach telewizyjnych, takich jak „Bosch” i „Fringe”. Reddick zmarł podczas wywiadów prasowych promujących nadchodzący czwarty film „John Wick”. Reddick pojawił się w trzech sequelach.

Program „The Kelly Clarkson Show” wyraził swoje „głębokie smutki” z powodu śmierci Reddicka i poprosił widzów o uczczenie i wspomnienie go. Promowano również firmę Reddicka. Biorąc pod uwagę, że Lance Reddick, który miał znaczącą rolę w filmie, niedawno odszedł, obsada „John Wick 4” złożyła uroczystą wizytę w programie „The Kelly Clarkson Show”, aby promować film.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: