💔 „Lata po tym, jak odmówiła zakończenia ich małżeństwa, jej współmałżonek obudził się i wypowiedział dwie zdumiewające słowa.” 😲

Danielle Davis wierzyła, że jej życie będzie takie, jak zawsze marzyła, kiedy poślubiła miłość swojego życia. Niestety, jej szczęście było krótkotrwałe, ponieważ jej partner zaledwie po siedmiu miesiącach ciężko się zranił w wypadku motocyklowym i został podłączony do respiratora. Każdy lekarz, którego kiedykolwiek konsultowała w sprawie stanu męża, informował ją, że najlepiej byłoby zdecydować się na odłączenie go od respiratora, ponieważ istniało niewielkie prawdopodobieństwo, że wyzdrowieje z jego obrażeń. Ale w nadziei na cud Danielle zignorowała zalecenia medyczne i postanowiła zachować męża, Matta, przy życiu. „Czułam, że Bóg może sobie poradzić z sytuacją i go przeniesie” – powiedziała kobieta.

Po tym, jak Matt został zabrany do domu, Danielle i jej teściowa zajęły się nim, ponieważ szpital nie mógł go dłużej zatrzymać. Danielle dodała, dbając o to, aby Matt był jak najbardziej komfortowy: „Dajmy mu najlepszy widok na świecie, jeśli ma być tylko ciałem w łóżku.” Po kilku miesiącach Matt obudził się, gdy wszyscy zaczęli wątpić w jego szanse na wyzdrowienie. To, że mógł otworzyć oczy, było cudem. Nastąpiło powolne i stabilne ożywienie ciała i umysłu. Ale to, co najbardziej zszokowało jego żonę i rodzinę, to pierwsze słowa, które wypowiedział po przebudzeniu. Zamierzał zamówić „cheddar’s buffalo chicken wrap”.

Mimo że udało mu się odzyskać pamięć długoterminową, Matt wciąż ma trudności z przypomnieniem sobie szczegółów z dnia swojego ślubu i kilku poprzednich lat. Pomimo wszystkich trudności, stara się jak najlepiej wrócić do zdrowia w ciągu kolejnych dni, chociaż niestety nie jest w stanie chodzić. Nadal zachowuje świetne poczucie humoru i udziela rad innym mężom. Żartował: „Wyrzuć śmieci, bo może nadejdzie dzień, kiedy sam nie będziesz mógł”. Historia Matta daje nam jeszcze większy powód, by nigdy nie kwestionować mocy modlitwy i wiary w Boga. Ktoś, kto natknął się na cudowną historię Matta, powiedział: „Miej tylko wiarę; dla naszego Boga nic nie jest zbyt wielkie”. „Z Bogiem wszystko jest możliwe” – skomentowała inna osoba.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: