„Dzięki wsparciu i zachęcie jego matki udało mu się osiągnąć sławę na całym kraju pomimo swojego wyglądu!” 😲

James McLeod miał trudności jako dziecko z powodu znamięcia na swojej twarzy, które początkowo sprawiało, że czuł się niepewnie.

Ale wychowany był w przekonaniu, że jego wartość nie jest określana przez wygląd, dzięki niezłomnemu wsparciu swojej matki. James zaakceptował swój status jako „atrakcja” i zaczął cieszyć się życiem publicznym, szybko stając się znany w całym kraju.

Inspirowany własnymi doświadczeniami, James napisał dwie opowieści, które przedstawiają dzieci, podobne do niego, wyjątkowe. Obecnie poświęca swój czas na podróżowanie po sierocińcach i szkołach, aby wspierać dzieci przeżywające podobne trudności. James ma nadzieję zainspirować młode umysły swoimi wizytami, dostarczając tego samego rodzaju zachęty, jaką kiedyś dawała mu jego matka.

James jest światową gwiazdą z ponad 100 000 wielbicielami, a jego przesłanie akceptacji samego siebie jest odczuwane przez ludzi na całym świecie. Duże firmy i agencje reklamowe również zauważyły jego wyjątkowy wygląd. Jego przesłanie jest wciąż bardzo klarowne: „Przyjmij to, kim jesteś, bez ograniczeń.” Twoja siła tkwi w twojej oryginalności.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: