„To prawdziwa miłość! 💖 Mąż poświęcił swojej żonie, kobiecie w śpiączce, całą swoją miłość i uwagę! 👏”

W sieci ta historia miłości i niezłomnej oddania zdobyła serca ludzi. Brazylijczyk David César poświęcił swoje życie opiece nad swoją żoną, Bruną de Sousa, która niestety popadła w stan wegetatywny w 2018 roku po katastrofie medycznej.

Kiedy Bruna doświadczyła nieoczekiwanego zdarzenia medycznego podczas pobytu w domu, ich życie uległo trwałej zmianie. Bruna miała długoterminowe skutki braku tlenu w wyniku incydentu, nawet po podjęciu działań resuscytacyjnych. David zrezygnował ze swojej pracy, aby opiekować się swoją żoną na pełny etat, ponieważ był zdecydowany wspierać ją.

Od 2019 roku David hojnie poświęca swoją opiekę Brunie przez całą dobę. Obejmuje to organizację wizyt lekarskich, monitorowanie przyjmowania leków oraz zapewnienie zaspokojenia jej podstawowych potrzeb. Jednak koszty finansowe były ogromne. Wydatki medyczne Bruny, w tym na ekspertów i niezbędne środki, przekroczyły poprzednie zarobki Davida jako kierowcy.


Nawet w obliczu trudności David pozostaje optymistyczny. Promyk nadziei pojawił się po ogłoszeniu możliwego leczenia w Kanadzie. Jednak koszt terapii jest wysoki, więc David ponownie musi zwrócić się o wsparcie finansowe w internecie.

David dzielił się bezcennymi momentami i aktualizacjami dotyczącymi stanu zdrowia Bruny w mediach społecznościowych przez całą ich walkę, dokumentując ich podróż.

Jego niezachwiana oddanie Brunie i jego uczucie do niej są poruszającym przykładem trwałej siły prawdziwej miłości. Na podstawie doświadczeń Davida jesteśmy zobowiązani do zastanowienia się nad poziomem oddania, jakie oferujemy naszym relacjom.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: