„Trudno uwierzyć! 😲 Dziewięćdziesięcioletnia Joan Collins pojawiła się publicznie ze swoim pięćdziesięciodziewięcioletnim mężem!” 💓

Aktorka znana z serialu „Dynastia” wybrała się na spacer po Londynie w wyrafinowanym czarnym futrze i stylowej czarnej koszuli z delikatnym wzorem kwiatowym. Joan Collins z łatwością nosiła ten strój, uzupełniając go lśniącymi czarnymi botkami i luźnymi czarnymi spodniami, które uzupełniała małą czarną torebką. Makijaż nadał jej wyglądowi odrobinę koloru.

Według magazynu „Focus”, brytyjska legenda, która wyglądała olśniewająco zrobionymi włosami, pojawiła się na premierze książki Gabrieli Peacock w towarzystwie ważnych osób, takich jak Piers Morgan, Księżna Beatrycze i jej mąż.

 

Znana z wiecznej elegancji 90-letnia Joan Collins nadal uświetnia wydarzenia swoją obecnością u boku swojego męża, demonstrowując ich niezachwianą przyjaźń.

Collins, która wyszła za mąż po raz szósty w 2002 roku, otwarcie kocha koncepcję małżeństwa i ceni sobie zadowolenie, które znalazła w swoim obecnym związku.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: