LEKARZE USUNĘLI OGROMNY WOREK Z TWARZY DZIECKA. TO, CO ZNALEŹLI POD NIM, SPRAWIŁO, ŻE POPŁAKALI.

Gdy 46-letnia Valeka Riegel po raz pierwszy przytuliła swoje nowonarodzone dziecko, była zaskoczona. Matka nie mogła nawet zobaczyć oczu swojego dziecka ze względu na duży worek, który pokrywał większość jego twarzy.

Po początkowym badaniu ultrasonograficznym, gdy zobaczyli duży worek na twarzy nienarodzonego dziecka, rodzice zaniepokoili się zdrowiem swojego nienarodzonego dziecka.

Według specjalistów medycznych dziecko Valeki ma encefalocele, rzadką wrodzoną chorobę, w której część mózgu znajduje się poza czaszką w wyniku problemu z tkanką kostną. Tylko 1 na 12 200 dzieci w USA rodzi się z tą chorobą każdego roku, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC – Center for Disease Control and Prevention).

Mały Zachary był ogólnie całkowicie zdrowy, ale miał problemy z oddychaniem i karmieniem spowodowane wrodzoną nieprawidłowością. Po przewiezieniu do Cincinnati Children’s Hospital, worek na jego twarzy został usunięty medycznie przez 22 wykwalifikowanych specjalistów medycznych.

Ekstatyczna Valeka wreszcie mogła spojrzeć na swojego syna, którego stan już nie uniemożliwiał mu prowadzenia pełnego życia, po przedłużonej i trudnej operacji. Po usunięciu worka mały chłopiec mógł oddychać i jeść bez żadnych problemów. Valeka nie mogła powstrzymać swojej radości, gdy zobaczyła niesamowity rozwój swojego syna.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: