„To fantastyczny pomysł! ✨ Autobus z lat 60. został przekształcony przez kobietę w przytulny i wygodny dom na kółkach. ❤😍 To może być twój sen!”

Zrujnowany autobus został przekształcony w stylowy i wygodny dom na kółkach Greyhound w ciągu trzech lat. Niektórzy ludzie dziedziczą swój wymarzony dom, podczas gdy inni starannie go wybierają i kupują.

Jednakże niektórzy pasjonaci samodzielnie budują swoje własne charakterystyczne domy. W drugim przypadku inteligentna Amerykanka zakupiła stary autobus, pięknie go odnowiła i wypełniła wszystkim, co potrzebne do przyjemnego życia w podróży.

Jessie Lipskin miała pomysł, aby przerobić stary autobus na piękny przyczepowy dom Greyhound RV. Ta niesamowita historia rozpoczęła się, gdy mała Jessie Lipskin obejrzała dokument „Trash Warrior”, w którym bohater, zmotywowany wartościami ekologicznymi, zbudował dom z zwykłego śmiecia.

Zainspirowana budową ekologicznego alternatywnego mieszkania po obejrzeniu dziwnej prezentacji architekta ekologicznego Michaela Reynoldsa, który buduje łodzie z materiałów recyclowalnych i śmieci. Również mocno wpłynęli na nich ruch minimalistyczny, który głosi, że ​​ludzie nie potrzebują tylu rzeczy ani dużego domu.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: