😟 „Jak wyglądała włoska projektantka mody Donatella Versace przed operacjami plastycznymi? To niewiarygodne, ale była prawdziwą pięknością!” 😲

Włoska projektantka mody Donatella Versace pochodzi z wielkiej rodziny. Jej matka, która obsługiwała bogatych klientów, zainspirowała ją do nauki szycia, gdy miała 68 lat. Przeprowadziła się do Mediolanu pod koniec lat 70., aby mieszkać ze starszym bratem Giovannim, który zaczynał zdobywać uznanie jako projektant mody. Donatella później została dyrektorem firmy i głównym projektantem po jego wzroście na szczyt.

W 2002 roku Donatella zdecydowała się na operacje plastyczne, co wywołało debatę na temat jej wyglądu. Przed tymi operacjami większość uważała ją za atrakcyjną. Jej pierwsze zabiegi to facelifting i powiększenie ust za pomocą botoxu.

Donatella była transparentna co do powodów operacji, wskazując, że chciała stworzyć barierę chroniącą ją przed ciekawskimi spojrzeniami. W tym czasie zaczęła również lubić dramatyczny makijaż, nadmierne opalanie się i regularne wizyty w solarium, styl, który ostatecznie zraził niektórych obserwatorów.

Dodatkowe operacje obejmowały rinoplastykę, efekt której w zdjęciach wydaje się mniej niż idealny. Donatella zawsze chciała skorygować grzbiet nosa, ale pierwsze wyniki były przemijające i sprawiły, że jej czubek nosa opadał.

Uważa się także, że spożywanie alkoholu przyczyniło się do opadania twarzy. Niestety, wyniki kolejnych zabiegów miały nierówny i nienaturalny wygląd. Nawet po tych zmianach Donatella jest nadal dobrze znana i często poddawana obserwacji paparazzi. Nadal jest ikoną stylu, nosząc obcisłe ubrania i wysokie obcasy, które podkreślają jej smukłą sylwetkę.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: