😠 „Historia życia o tym, jak Amanda przeszła z chłopca w słynny amerykański topowy model! Jak wyglądał przed?” 😲

Nazwisko Amanda Lepore często kojarzy się z awangardową modą i sztuką, która przekracza granice. Jednak jej droga do stania się tym globalnym symbolem rozpoczęła się w zupełnie innym miejscu.

Amanda, której prawdziwe imię to Armand, wykazywała już w młodym wieku fascynację kobiecością. Skandal szkolny wybuchł, gdy pojawił się w sukience, wynikający z jego wczesnej miłości do odzieży damsiej oraz niepokoju związanego z męskością. Niestety, ten epizod doprowadził do napiętych relacji z kolegami z klasy i decyzji o przejściu na naukę domową.

Amanda, poszukując wyrazu swojej kreatywności, zaczęła projektować kostiumy dla tancerzy, którzy w zamian dawali jej hormony. W wieku 15 lat zaczęła rosnąć pasja do operacji plastycznych, co w końcu doprowadziło do zabiegu potwierdzającego jej płeć. Ciało Amandy zostało zmienione przez tę trudną podróż, aby odzwierciedlić osobę, którą zawsze czuła wewnątrz siebie.

Z odzyskaną pewnością siebie Amanda wkroczyła do branży salonów piękności i rozwijała tam swoje umiejętności stylistyczne. Jej przeprowadzka i odważna zmiana kariery wprowadziły ją do świata modelingu. Jako 52-letnia „dziwaczna diva” Amanda zawsze potrafi oczarować publiczność, co jest pomnikiem jej nieustępliwego zaangażowania w samowyrażanie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: