„Dlaczego nie doceniła swojego piękna? 😰 Twarz Kim Basinger jest prawie jak plastikowa maska: Wypełniacze sprawiły, że stała się nie do poznania!” 😳

Z powodu znaczącej zmiany w jej wyglądzie, Kim Basinger, klasyczne piękno, które oczarowało widzów w filmie „Dziewięć i pół tygodnia”, stała się niedawno tematem dyskusji w sieci. Jej młodzieńczy blask wzbudził podziw niektórych, podczas gdy inni martwią się tym, co postrzegają jako nieudane zabiegi kosmetyczne.

Sześćdziesięcio dziewięcioletnia aktorka nigdy publicznie nie przyznała się do operacji plastycznych, ale wiele osób spekuluje, że zmiany w jej twarzy znacząco zmieniły jej wygląd. Z drugiej strony Basinger preferuje przyjęcie naturalnego wizerunku, nosząc niewielki makijaż na publiczne okazje.

Fani wyrazili swoje opinie w debatach internetowych wywołanych tą decyzją. „Niestety wykonana praca” i „spuchnięta, nie to, co kiedyś” to spostrzeżenia, które różnią się od krytyki trendu: „Operacja plastyczna jeszcze nikomu nie pomogła, a tylko wszystko psuje.” Niektórzy nawet twierdzą, że Basinger starzeje się bardziej wdzięcznie, gdyby naturalnie się starzała.

Jej były partner filmowy Mickey Rourke, inna znana postać, której wygląd wywołał podobne rozmowy, jest porównywany. Zwolennicy zwracają uwagę na możliwe nadużycie wypełniaczy przez Basinger, zwłaszcza w okolicach kości policzkowych i powiek. Przypominają sobie ją z czasów, gdy przyjęła bardziej naturalną strategię starzenia się, dbając o swoje zdrowie i piękno poprzez ćwiczenia i domowe sposoby pielęgnacji.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: