„Ona jest przeciwna operacjom plastycznym! 😲 Tematem powszechnych dyskusji były usta 60-letniej Helen Hunt: co było nie tak z wyglądem gwiazdy?” 😳

Helen Hunt nadal jest wzorem eleganckiego starzenia się. Na przyjęciu Vanity Fair Oscar Party sześćdziesięcioletnia aktorka przykuła uwagę wszystkich swoim efektownym wyglądem. Towarzyszył jej jej chłopak.

Hunt wybrała przepiękną sukienkę Christiana Siriano na szyi z dekoltem halter i wzorem brzoskwini oraz wyrafinowane złote szpilki. Zaraz po opublikowaniu zdjęć z wydarzenia na Instagramie, otrzymała lawinę pochwał. Jej nienaganny wygląd został pochwalony przez wielbicieli, którzy docenili również jej elegancję i wrodzone piękno.

Wielu innych znalazło rezonans w decyzji Hunta o zrezygnowaniu z operacji plastycznych. Otrzymała pochwały od komentujących za to, że jest pozytywnym wzorem do naśladowania, idąc śladami aktorek takich jak Jodie Foster. Fani chwalili jej naturalnie cienkie usta, które są jedną z jej charakterystycznych cech, mówiąc, że sprawiają, że wygląda lepiej niż ci, którzy zdecydowali się na powiększenie ust.

Zjawiskowa piękność Helen Hunt na czerwonym dywanie jest dowodem na to, że akceptowanie procesu starzenia się naturalnie to dobry pomysł.

 

Te 15 innych wspaniałych gwiazd Hollywood wybrało starzenie się w sposób szczery, dumnie prezentując swoje zmarszczki i drobne linie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: