„Życie płynie dalej. 😮 Wdowa po Patricku Swayze nadal jest naturalnie piękna i ponownie nawiązała kontakt z partnerem milionerem.” 💓

Patrick Swayze był oddany swojej jedynie i wyjątkowej żonie przez całe życie, a ona była u jego boku aż do jego odejścia. Amerykański aktor zmarł dwanaście lat temu w wieku pięćdziesięciu ośmiu lat. Urocza historia miłosna mogłaby być oparta na ujmującej opowieści o Swayze i jego żonie Lisie, gwiazdach filmu.

Ich miłość błyszczała w ich oczach nawet po trzydziestu czterech latach małżeństwa. Kiedy amerykański tancerz poznał kobietę, która miała stać się jego żoną, dopiero zaczynał dwudziestkę. Lisa miała piętnaście lat, gdy zaczęła zajęcia z baletu.

Zachowywała się inaczej niż inne kobiety, ponieważ nie ulegała mu. Patrick był oczarowany zimną krwią i dystansem Lisy. Lisa w końcu uległa po pewnym czasie, a ich romantyczne uczucia zaczęły się rozwijać. Swayze i Neimi pobrali się w 1975 roku po złożeniu przysiąg małżeńskich. Para zmagała się ze stratą dziecka, mimo że nie mogli mieć dzieci własnych. Dzięki relacjom ich znajomych, niezwykły związek Lisy i Patricka został przedstawiony szerszej publiczności.

Ich więź została dodatkowo umocniona przez problemy w ich życiu osobistym i wzloty i upadki w ich karierach. Oprócz bycia małżonkami, mieli również wspaniałe połączenie i lubili tańczyć razem.

Ich niesamowity związek został dodatkowo wzmocniony przez wiele wspólnych zainteresowań, a ostatecznie założyli razem firmę. Ich silna więź pomogła im pokonać kolejną przeszkodę. Po przedwczesnej śmierci ojca i siostry Patricka, zaczęło się ujawniać jego pijaństwo, powodując poważne problemy. Niemniej jednak miał stałe wsparcie i zachętę od oddanej przyjaciółki, która pomogła mu pokonać nałóg i powrócić do normalnego życia.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: