💔„Znana aktorka skrywała tajemnicę ze swojego życia! Nieznana historia gwiazdy Victorii Principal” 😮

Victoria Principal, chociaż może Ci nie być znana, jest bardzo żywą i wszechstronną osobą. Pomimo wycofania się z reflektorów, pozostawiła ogromny ślad w branży rozrywkowej i nie tylko. Przyjrzyjmy się bliżej życiu tej niesamowitej kobiety.

Victoria Principal to Victoria. Urodziła się 3 stycznia 1950 roku w Fukuoka, w Japonii. Victoria, której ojciec służył w amerykańskim lotnictwie, wychowywała się na kilku różnych miejscach pomimo południowoamerykańskich i włoskich korzeni. Jej dzieciństwo odbyło się w Londynie, na Florydzie i w Puerto Rico, co skutkowało jej niespokojnym życiem. Kiedy Victoria miała zaledwie pięć lat, zagrała w swoim pierwszym reklamowym filmie, co rozpaliło jej pasję do teatru i sztuki. To spotkanie miało wpływ na jej przyszłość. Pomimo uczęszczania do siedemnastu różnych szkół, nigdy nie wahała się w swoich zobowiązaniach. Victoria przeprowadziła się do Nowego Jorku, by podążać za swoimi prawdziwymi zainteresowaniami – modelingiem i aktorstwem, po początkowym planie nauki medycyny chiropraktycznej na Miami-Dade Community College. Przed przeprowadzką do Los Angeles Victoria nadal dążyła do swoich celów i studiowała w Royal Academy of Dramatic Art w Londynie.

Jednak jej kariera nabrała złego obrotu po tym, jak zagrała meksykańską kochankę w filmie „The Lives and Times of Judge Roy Bean”. Miłość Victorii do aktorstwa była jednak zbyt silna, by ją zignorować. Zapłaciła za czesne na studia prawnicze i, nieświadomie, dostała szansę udziału w programie telewizyjnym „Fantasy Island”. Ostatecznie ta szansa doprowadziła ją do zdobycia jej największej roli do tej pory: Pam Ewing w bardzo cenionym programie telewizyjnym CBS „Dallas”.

Miliony ludzi zakochały się w „Dallas”, poruszającej historii zakazanej miłości między Pam a Bobbym Ewingiem, synem bogatego naftowca z Teksasu. Ich związek, który miał trudności porównywalne z tymi, jakie przeżywali Romeo i Julia, przetrwał wiele burz, stając się jedną z najbardziej ukochanych par w operach mydlanych. „Dallas” ostatecznie zdobyło cztery nagrody Emmy. Victoria podjęła trudną decyzję o zakończeniu swojego dziewięcioletniego pobytu w „Dallas”. Chcąc zacząć od nowa, założyła własną firmę produkcyjną, Victoria Principal Productions. Napisała książki o zdrowiu i urodzie oraz założyła własną firmę w branży kosmetycznej.

Gdy Victoria wspominała swoje czasy jako Pam, powiedziała: „Dowiedziałam się wiele, grając ją. Miała w sobie wrodzoną życzliwość i siłę, by wypowiadać się za to, w co wierzyła. Naprawdę było mi zaszczytem ją grać”. W 2001 roku Victoria zdecydowała się sprzedać swoją udaną karierę aktorską i zrezygnować z aktorstwa, by poświęcić swoje dni na pomoc w zachowaniu i leczeniu zwierząt na swojej farmie. Victoria nadal aktywnie działa na Instagramie, gdzie oczarowuje swoich obserwujących zdjęciami swoich uratowanych koni, psów i kóz. Nawet jeśli jej imię mogło zniknąć z oczu publiczności, jej życzliwość i hojność – które nadal inspirują wielu – sprawiają, że jej dziedzictwo trwa. Dlatego też, pamiętajmy o Victorii Principal, gdy myślimy o „Zagubionych Gwiazdach”, wspaniałej kobiecie, która ma trwały wpływ na społeczeństwo i branżę rozrywkową.


 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: