„Paul Harvey wygłosił tę prognozę w 1965 roku. 😨 Teraz posłuchaj Jego przerażających słów. To straszne!”

W 1965 roku komentator radiowy Paul Harvey ostrzegł Amerykanów przepowiednią telewizyjną. Przez czterdzieści lat, począwszy od lat 50., około 24 milionów ludzi oglądało jego programy co tydzień. Miał rację, mówiąc to, co powiedział, ale nikt nie mógł przewidzieć, że 53 lata później jego przepowiednie się spełnią. Paul zaczyna swoją „przepowiednię” frazą „Gdybym był diabłem”. Kontynuuje dyskusję na kilka tematów bieżących. Każdy musi to usłyszeć.

Niestety, Paul Harvey miał rację 54 lata temu. Gdybym był Księciem Ciemności, jak w „Gdybym był szatanem”, chciałbym otoczyć całą ziemię ciemnością. Przejąłbym kontrolę nad jedną trzecią jej terytorium i czwórką z pięciu jej obywateli, ale nie przestawałbym, dopóki nie zebrałbym najdojrzalszych owoców z drzewa. Więc jeśli to konieczne, powinienem objąć prezydenturę Stanów Zjednoczonych. Po pierwsze, zacząłbym kampanię plotek.

Kiedy rozmawiałbym z tobą, korzystałbym z mądrości węża, tak jak kazałem to Ewie robić według upodobania.”Biblia to mit”, mamlałem do młodego pokolenia. Zamiast tego przekonałbym ich, że „człowiek stworzył Boga.” Delikatnie doradzałbym nowożeńcom, że chodzenie na koktajlowe przyjęcia to wspaniały pomysł i że praca dehumanizuje ich. Według mnie nie powinni przyjmować „radykalnych” poglądów moralnych, religijnych ani patriotycznych. Ponadto, gdy uczę starszych ludzi, jak się modlić, kazałbym im powtarzać za mną, „Nasi ojcowie są w Waszyngtonie”. Potem załatwiłbym sprawę. Nauczyłbym autorów, jak uczynić przerażającą literaturę atrakcyjną, aby wszystko inne wydawało się nudne i nieciekawe.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: