„24 lata temu aktor znany jako Disco Dancer adoptował dziewczynkę. 😍 Jak wygląda współczesna „Adoptowana Dziewczynka”? Jest naprawdę piękna!” 😲

Dwadzieścia cztery lata później, znany aktor Bollywoodu Mithun Chakraborty, najlepiej znany ze swojej roli w „Disco Dancer”, dokonał odważnego gestu, który większość osób już zapomniała. Po emocjonalnej reakcji na historię porzuconego niemowlęcia znalezionego w środku kosza na śmieci, Mithun i jego żona Yogita postanowili powiększyć swoją rodzinę poprzez adopcję.

Znalezienie noworodka, który został porzucony przez matkę i wydawał się nie mieć nikogo, kto by się nim zaopiekował, było początkiem tej wzruszającej historii. Lekarze początkowo wątpili w szanse noworodka na przeżycie, ale ktoś życzliwy zabrał ją do szpitala. Mithun poczuł się zobowiązany do podjęcia działań i zapewnienia opieki porzuconemu dziecku po dowiedzeniu się o tej przygnębiającej sytuacji.

Od ślubu Mithuna z Yogitą, jego partnerką z filmu, narodziło się już trzech chłopców. Jednak para ciepło przyjęła młodą Dishani i zaprosiła go do swojego domu. Dishani dobrze się rozwijała przez lata, ciesząc się miłością od swoich rodziców i braci.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: