„Przepyszny Prywatny Odrzutowiec Elvisa Presleya: 😲 Wnętrze Pełne Rock’n’Rollowej Ekstrawagancji!” 😍

Elvis Presley, legendarne Król Rocka, był znany nie tylko ze swojej muzyki. Znał się na modzie, jedzeniu i designie! Serdecznie zapraszamy Cię na pokład słynnego prywatnego odrzutowca Elvisa Presleya już teraz, i przygotuj się na zdumienie! W 1962 roku Elvis zakupił swój bardzo ceniony samolot Lockheed Jetstar i dostosował go do swoich dokładnych wymagań.

Wyobraź sobie wejście do wykwintnego pomieszczenia z pięknym dywanem, miękkimi, szkarłatnymi fotelami z aksamitu oraz bogatymi elementami wykonanymi z mahoniu. Każdy element jest elegancki i pokazuje doskonały gust Elvisa Presleya. Samolot w Roswell, w Nowym Meksyku, USA, stał się znaną atrakcją turystyczną po śmierci Elvisa Presleya w 1977 roku. Kilka dekad później to przedstawienie wspaniałości Króla pozostawiło fanów na całym świecie w zdumieniu.

Ale w interesującym rozwoju wydarzeń, odrzutowiec znalazł nowy dom po ekscytującej aukcji. Pasjonat Elvisa ogłosił się nowym właścicielem samolotu Króla 8 stycznia podczas Mecum Kissimmee Collector Car Auction na Florydzie. Z oszałamiającą ceną 260 000 dolarów ten pasjonujący licytant zapewnił, że dziedzictwo samolotu będzie kontynuowane. Fascynująca historia tego niezwykłego samolotu nie przestaje zachwycać entuzjastów na całym świecie. Fakt, że odrzutowiec Elvisa Presleya nadal znajduje się dzisiaj w Nowym Meksyku, jest dowodem na jego wystawny styl życia. Pomimo blaknięcia czerwonej farby, dla swojego wieku samolot jest nadzwyczaj dobrze zachowany.

Wchodząc w troskliwe ręce nowego właściciela, samolot nigdy nie przestaje ujmować serc i stanowi ciągłe przypomnienie o niezwykłej podróży, którą Elvis odbył w swoim luksusowym odrzutowcu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: