❤„Jestem Najszczęśliwszą Kobietą Dzięki Mojej Rodzinie: Jaki Jest Klucz Do Bliskich Więzów Penelope Cruz i Javiera Bardema?” 😍

Renomowani hiszpańscy aktorzy Penelope Cruz i Javier Bardem wykreowali sobie udane kariery w Hollywood, tworząc przy tym piękne rodziny. Na planie hiszpańskiego filmu „Jamón Jamón”, w którym wcielali się w kochanków, ich ścieżki początkowo zeszły się w 1992 roku. Pomimo oczywistej więzi, Penelope była wówczas nieletnia, więc prawdziwy związek nie rozwinął się.


Lata później, na planie filmu Woody’ego Allena „Vicky Cristina Barcelona”, los znowu ich złączył. Tym razem były fajerwerki, a ich namiętny związek na ekranie przerodził się w prawdziwą miłosną opowieść. Penelope i Javier wymienili przysięgi w tajnej ceremonii w 2010 roku. Powitali córkę Lunę w 2013 roku, a syna Leo krótko po niej.

Penelope z radością przyjmuje macierzyństwo, dając swoim dzieciom pierwszeństwo i zapewniając im kochającą, troskliwą wychowanie. Chroni ich przed nieustanną uwagą, trzymając ich z dala od mediów społecznościowych i prasy, oraz karmiła je piersią do 13 miesiąca życia.

Penelope i Javier są świadomi swojego wpływu na swoje potomstwo. Starają się dawać dobry przykład innym, podkreślając znaczenie wytrwałości i ciężkiej pracy – wartości, w których odnieśli sukces.

Mimo że Javier często gra złożone role w filmach, w domu jest kochającym ojcem. Zorganizował Leo i Lunie kulisy planu „Piraci z Karaibów: Martwe Ciała Nie Opowiadają Opowieści”, zostawiając im niezapomniane wspomnienia.

Penelope zdołała zachować swoją aktorską karierę pomimo zostania matką. Nadal podejmuje trudne obowiązki i godzi swoją karierę z obowiązkami rodzinymi. W 2021 roku zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Wenecji i otrzymała uznanie krytyków za swoją rolę w filmie „Madres Paralelas”.


 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: