😫„Na pierwszy rzut oka wygląda jak dziecko, ale tak naprawdę jest kobietą! 💔 23-letnia osobowość telewizyjna, która ma 45 cali wzrostu, udostępniła zdjęcia, które opowiadają jej historię życia!”

Shauna Rae, mająca zaledwie 3 stopy i 9 cali wzrostu oraz ważąca mniej niż 55 funtów, nie jest typową 23-letnią osobą. Pomimo swojego wzrostu, nie ma ograniczeń. Zwiększyło to jej entuzjazm do projektowania mody. Shauna stoczyła heroiczną walkę z nowotworem mózgu w wieku dziecięcym. Miała szczęście, że pokonała chorobę, ale terapia spowodowała opóźnienie wzrostu, które utrzymało się. Shauna jest zdeterminowana, aby prowadzić szczęśliwe życie pomimo wszystkiego.


Jej celem jest wprowadzenie na rynek marki odzieżowej specjalnie przeznaczonej dla osób o niewielkim wzroście, takich jak ona. Rozumie, jak frustrujące może być posiadanie niewielu alternatyw i częste konieczności robienia zakupów w dziale dziecięcym.

Shauna twierdzi: „Ubrania powinny sprawiać, że czujesz się pewnie, a nie jak dziecko przebrane za dorosłego.” „Powinniśmy nosić ubrania, które nie tylko pasują nam rozmiarem, ale także odzwierciedlają nasz wiek i styl.” Shauna to nie tylko obiecująca projektantka, ale także osobowość telewizyjna i influencerka mediów społecznościowych.


Jej wzrost wydaje się znikać, gdy jest w otoczeniu osób, których kocha. Mówi: „Widzą mnie taką, jaką jestem”. Jednak służy to jako przypomnienie, że nie każdy wszystko rozumie. Shauna mówi, że liczy na to, że ludzie zobaczą ją poza jej niewielkim wzrostem. „Porozmawiaj ze mną, a zobaczysz 23-letnią kobietę pod powierzchnią, nawet jeśli mogę wyglądać młodo”.

Shauna doświadczyła miłości podczas nagrywania programu telewizyjnego. Jednak jej związek był napięty, a ostatecznie zakończył się z powodu presji społecznej i negatywnych komentarzy w internecie. Shauna i jej były partner są nadal przyjaciółmi, pomimo złamanego serca. Shauna teraz ponownie szuka miłości.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: