Jennifer Lopez i Ben Affleck przygotowują się, by zostać rodzicami.

Według informatorów, Lopez i Affleck przygotowują się, by zostać rodzicami. Takie wieści mogą zniechęcić nawet lojalnych fanów gwiazdorskiej pary. Przecież, jak wiadomo, każde z nich ma potomstwo z poprzednich małżeństw. Ale co spowodowało takie myśli i dlaczego decyzja pary została nazwana kompromisem w Internecie, dowiecie się z nami za kilka minut.

Nie jest tajemnicą, że kwiecień 2021 roku stał się punktem zwrotnym w życiu tych, którzy aktywnie śledzili losy Jennifer Lopez i Bena Afflecka. W końcu, wielu fanów, nawet po latach, nie straciło nadziei na ponowne spotkanie jednej z najpiękniejszych par w Hollywood. I teraz, 17 lat później, fani wciąż czekali na kontynuację ich związku.

To wszystko wydaje się przypominać jedną z tych melodramatycznych historii, które tak bardzo kocha widz, prawda? Ale czy będzie szczęśliwe zakończenie? Pytanie można nazwać retorycznym. Przecież pewnie zdarzyło Ci się oglądać regularne kłótnie między bohaterami naszego materiału. Jednak jakkolwiek by nie było, możliwe, że pozytywne zakończenie historii na nas czeka.

Faktem jest, że Lopez i Affleck przygotowują się, by zostać rodzicami. Ona nalegała na kolejne potomstwo, jak można się domyślać, mianowicie Jennifer. Ben, według informatorów, bardzo niechętnie zgodził się na życzenie swojej partnerki, aby mieć dziecko razem. Co ciekawe, aktor wychowuje obecnie dwie córki i syna ze swojego małżeństwa z Jennifer Garner. JLo ma syna i córkę.

„Ona nalegała, aż się zgodził. Ben był całkowicie szczęśliwy z ich zblendowanej rodziny. Ale on kocha dzieci. Dlatego zgodził się na kolejne dziecko. W końcu chce, żeby Jennifer była szczęśliwa,” informatorzy podzielili się w rozmowie z reporterami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: