„Zdjęcia tej dziewczyny wprawią cię w zachwyt! ✨Ta dziewczyna jest ideałem mężczyzn, który wyróżnia się spośród standardów piękna!” 😯

W świecie mody Iskra Lawrence jest jak świeże powietrze. Urodzona w 1990 roku, ta piękna brytyjska modelka jest znana ze swojego charakterystycznego wyglądu i niezłomnego poparcia dla akceptacji ciała. Droga Iskry rozpoczęła się, gdy była małą pływaczką, demonstrując swoje umiejętności sportowe. Przeszła płynnie z nastoletnich lat do modelingu na część etatu, a teraz jest udaną modelką, która agresywnie kwestionuje nierealne normy piękna.


Oprócz modelingu, Iskra pełni inne role. Jest redaktorką strony internetowej RunwayRiot, która zachęca kobiety o różnych kształtach i rozmiarach do ceniących styl i wygląd.

Jej zaangażowanie w firmę Aerie – znaną z kampanii z niezmienionymi zdjęciami – odzwierciedla jej zaangażowanie w różnorodność. Iskra, która odmawia dokonywania jakichkolwiek zmian na swoich zdjęciach, dumnie reprezentuje tę wiadomość.

Jej zaangażowanie w akceptację samej siebie wykracza poza modelowanie. Iskra wykorzystuje swoją platformę, aby wspierać pozytywny obraz ciała i samoocenę jako rzeczniczka kampanii Narodowego Stowarzyszenia Zaburzeń Odżywiania.

Iskra uważa, że termin „plus size” jest obraźliwy. Jest zwolenniczką bardziej inkludującej definicji piękna, która obejmuje różne kształty ciała.

Jej zaangażowanie w zrównoważoną dietę i regularne ćwiczenia pokazuje, jak bardzo ceni swoje zdrowie i samopoczucie.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: