😱 „Jak wygląda teraz dawniej oszałamiająca blond piękność o niebieskich oczach? Czy potrafisz ją rozpoznać?” 😲

Przez całe swoje życie Kathleen Turner, znana ze swojej siły i urody, doświadczyła zarówno triumfów, jak i porażek. Jej ojciec zmarł niespodziewanie, gdy była małą dziewczynką, a jej rodzina przeprowadziła się wtedy do Springfield w stanie Missouri.

Ona i jej rodzeństwo wychowywali się w Wenezueli i Londynie. W Nowym Jorku Turner jako dorosła osoba rozpoczęła naukę aktorstwa i odniosła sukces na scenie, zanim zagrała przełomową rolę femme fatale w filmie „Żar ciała”. Jej kariera nabrała rozpędu dzięki kolejnym rolom, takim jak „Miłość, szmaragd i krokodyl” z Michaelem Douglasem, z którym miała krótki romans. Córka Turnera z jej małżeństwa z Jayem Weissem nazywa się Rachel Ann Weiss. Jednak zawód Turner wymagał dużo czasu i uwagi, co sprawiało, że ich małżeństwo było trudniejsze.

Ich ostateczny rozwód był wynikiem trudności w pogodzeniu życia rodzinnego z karierą. Reumatoidalne zapalenie stawów Turner okazało się przyczyną jej problemów zdrowotnych, ponieważ ograniczało jej zakres ruchu i powodowało dyskomfort.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: