PUDEŁKO ZAPAŁEK, W KTÓRYM MOŻNA MIESZKAĆ: MĘŻCZYZNA ZBUDOWAŁ DOM 4×4, ABY NIE MUSIEĆ BŁĄKAĆ SIĘ PO WYNAJMOWANYCH MIESZKANIACH

Na pierwszy rzut oka ten malutki dom wydaje się jakimś pudełkiem w porównaniu z tymi w pobliżu. Jego powierzchnia wynosi zaledwie 4×4 metry.

Ale doskonale mieści pełnoprawną rodzinę składającą się z dwóch dorosłych i jednego dziecka. Ponadto dom ma wszystkie niezbędne warunki do życia: sypialnię, kuchnię, łazienkę, część gościnną, schowek, a nawet balkon. Warto zaznaczyć, że dom jest ogrzewany zimą i dobrze wentylowany latem, więc można w nim mieszkać na stałe.

Utrzymanie takiego domu jest tańsze niż wynajem mieszkania. Rodzina mieszka tu teraz, budując swój własny duży dom.

Wygląda jak mała chatka i trudno sobie wyobrazić, jak można tam mieszkać. Ale gdy tylko wejdziesz do środka, wszystko staje się jasne – dzięki wysokim sufitom (4 metry) dom podzielony jest na cztery poziomy.

Na pierwszym poziomie znajduje się przedpokój z szafą, a także toaleta i prysznic. Na drugim poziomie jest kuchnia z lodówką, zlewem i płytą grzewczą. Pod kuchnią znajduje się schowek, w którym znajduje się bojler i pralka. Kolejne piętra to strefy sypialne.

Jednak mimo to, nadal nie ma zbyt wiele miejsca, więc mama i syn spędzają wolny czas u dziadków, podczas gdy tata jest zajęty budową dużego domu. Główną zaletą mieszkania w tym domu są namacalne oszczędności, które rodzina teraz szczególnie potrzebuje.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: