„Wiek tej kobiety może sprawić, że spojrzysz na nią dwa razy.😮 Podzieliła się swoimi sekretami piękna i świeżości.”😍

Poznaj Normę, 70-letnią kobietę, której ponadczasowy wygląd może sprawić, że zatrzymasz się i zastanowisz dwa razy. Chociaż Norma przyznaje, że teraz nie jest w najlepszej formie fizycznej, chętnie podzieli się swoimi sekretnymi, bezstresowymi sposobami na styl.

Przed przeprowadzką do Włoch, Norma spędziła sporo czasu w Wielkiej Brytanii. Jest szczęśliwie zamężna z mężczyzną, który jest o ponad dziesięć lat starszy, i prowadzi własny, dobrze prosperujący biznes. Swoją atrakcyjność w dużej mierze zawdzięcza całe życie poświęconemu regularnym ćwiczeniom, które rozpoczęła w wieku 20 lat, a także dużej ilości spacerów i przemyślanym nawykom żywieniowym. Dla Normy bycie w doskonałej kondycji to bardziej posiadanie wysportowanego ciała i ogólne zdrowie niż liczba na wadze.

Podkreśla wartość zdrowego ciała ponad spełnianie społecznych norm, mówiąc, że nie ma jednego uniwersalnego standardu dla idealnej sylwetki. Codzienne posiłki są wyrazem zrównoważonej filozofii żywieniowej Normy. Uwielbia słodkie owoce i wypieki na śniadanie, ale równoważy to posiłkami pełnymi warzyw i białka, zwłaszcza spaghetti z oliwą z oliwek i warzywami. Kończy dzień przekąską z warzyw, jogurtu lub nawet czekolady przed kolacją.

Zbilansowana dieta, regularne ćwiczenia i, co najważniejsze, miłość do siebie i szacunek do swojego ciała są kluczami do jej młodzieńczej urody. Według Normy, dbanie o zdrowie od wewnątrz i docenianie własnego ciała może prowadzić do wiecznej piękności.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: